Německý jazyk A2 intenzivní (17 lekcí) - ONLINE, PÁ 8:30

Kapacita tohoto kurzu je v současné chvíli naplněna. Nicméně, stále se můžete přihlásit jako náhradník.
Název: Německý jazyk A2 intenzivní (17 lekcí) - ONLINE, PÁ 8:30
Způsob výuky: Cvičení
Způsob ukončení: Závěrečný test
Lektor: Mgr. Jitka Pacltová
Garant: Mgr. Jitka Pacltová

Cílem kurzu je rozvíjet schopnosti komunikovat a předávat informace v němčině jednoduchým způsobem, plynule a správně. Studenti budou procvičovat základy jazyka v komunikativních aktivitách a cvičeních zaměřených na rozvoj všech jazykových dovedností. Kurz je určen pro studenty na úrovni A2 podle Evropského referenčního rámce pro jazyky.

Kurz je rozdělen na 17 vyučovacích lekcí po 90 minutách.

Učební pomůcky a literatura: Studující mohou obdržet nakopírované studijní materiály. O případném používání učebnice se domluvíte na první vyučovací hodině s lektorem.
Termín konání: 01.10.2021 - 20.02.2022
Místo konání: Liberec, Kurz se koná online prostřednictvím služby Google Meet. Účastníci kurzu včas obdrží odkaz a potřebné informace.
  • Pátek: 08:30-10:00, Google Meet
Cena: 2 500,00 Kč

Kurz intenzivní výuky (17 lekcí namísto 12).