Anglický jazyk A2/9-11

Název: Anglický jazyk A2/9-11
Způsob ukončení: Závěrečný test
Lektor: Mgr. Jana Kopecká
Garant: Mgr. Šárka Hastrdlová, Ph.D.

Cílem kurzu je rozvíjet schopnosti komunikovat a předávat informace jednoduchým způsobem, plynule a správně. Studenti budou procvičovat základy jazyka v komunikativních aktivitách a cvičeních zaměřených na rozvoj všech jazykových dovedností (porozumění, mluvení, čtení a psaní) na úrovni A2. Témata výuky odpovídají potřebám studentů při základní komunikace v cizím jazyce. Důraz bude kladen na soustavné opakování a upevňování jazykových prostředků a dovedností tak, aby se postupně budovalo sebevědomí a samostatnost při učení se jazyku. Zvláštní pozornost bude věnována porozumění a mluvení v běžných situacích, tak aby studenti byli schopni aktivně použít procvičované jazykové prostředky od prvního kontaktu s angličtinou.

2. semestr

1. týden: Opakování 1-10A
  2. týden: Lekce 10B – holidays, be going to (future plans)
  3. týden: Lekce 10B – holidays, be going to (future plans)
  4. týden: Lekce 10C – be going to (predictions)
  5. týden: Lekce 10C – verb phrases
  6. týden: Opakování 9-10
  7. týden: Lekce 11A – adverbs
  8. týden: Lekce 11A – adverbs
  9. týden: Lekce 11B – verbs + to + infinitive
  10. týden: Lekce 11B – verbs + to + infinitive
  11. týden: Lekce 11C – articles
  12. týden: Opakování 10B-11C
  13. týden: Test
  14. týden: Opakování 1A-11C. Zkouška.
Učební pomůcky a literatura: New New English File – Elementary, 3rd edition
Termín konání: LS 2021/2022
  • Úterý: 10:40-12:10, H
Cena: 1 800,00 Kč (Zvýšená sazba 2 700,00 Kč) (Snížená sazba 1 100,00 Kč)