Německý jazyk A2-B1 intenzivní (15 lekcí), navazující ze ZS - ONLINE PÁ 8:30, OD 25.2.!

Kapacita tohoto kurzu je v současné chvíli naplněna. Nicméně, stále se můžete přihlásit jako náhradník.

Probíhá: 25.02.2022 - 30.05.2022 | Pátek: 08:30-10:00, Google Meet Cena: 2 400,00 Kč

Cílem kurzu je upevnit a dále rozvíjet schopnosti komunikovat a předávat informace v němčině jednoduchým způsobem, plynule a správně. Studenti budou procvičovat základy jazyka v komunikativních aktivitách a cvičeních zaměřených na rozvoj všech jazykových dovedností. Kurz je určen pro studenty na úrovni A2 podle Evropského referenčního rámce pro jazyky. Jedná se o intenzivní kurz o 15 lekcích pro pouhých 5 účastníků.

• Garant: Mgr. Jitka Pacltová
  • Forma vzdělávání: Distanční
  • Místo konání: Liberec, Kurz se koná online - účastníci kurzu budou včas informováni o využití platformy, pomocí které bude výuka realizována.

Kurz je rozdělen na 15 vyučovacích lekcí po 90 minutách.