Anglický jazyk B1/5-9

Probíhá: ZS 2021/2022 Cena: 1 800,00 Kč (Zvýšená sazba 2 700,00 Kč) (Snížená sazba 1 100,00 Kč)

Cílem kurzu je upevnit schopnost komunikovat a předávat informace jednoduchým způsobem, plynule a správně. Studenti budou procvičovat základy jazyka v komunikativních aktivitách a cvičeních zaměřených na rozvoj všech jazykových dovedností (porozumění, mluvení, čtení a psaní) na úrovni B1 podle Evropského referenčního rámce pro jazyky. Témata výuky odpovídají potřebám studentů při základní komunikaci v cizím jazyce. Důraz bude kladen na soustavné opakování a upevňování jazykových prostředků a dovedností tak, aby se postupně budovalo sebevědomí a samostatnost při učení se jazyku.

Christina Latham-Koenig and Clive Oxenden, English File Pre-intermediate, third edition (OUP)

• Garant: Mgr. Šárka Hastrdlová, Ph.D.
  • Lektor: Mgr. Bohdana Příhodová

1. semestr

1. týden: Úvod a opakování
  2. týden: 5A No time for anything (druhý stupeň přídavných jmen a příslovcí; čas – fráze)