Anglický jazyk A2 - ONLINE, ST 16:00

Způsob ukončení: Závěrečný test
Lektor: Martin Košek
Garant: Martin Košek

Cílem kurzu je rozvíjet schopnosti komunikovat a předávat informace v angličtině jednoduchým způsobem, plynule a správně. Studenti budou procvičovat základy jazyka v komunikativních aktivitách a cvičeních zaměřených na rozvoj všech jazykových dovedností. Kurz je určen pro studenty na úrovni A2 podle Evropského referenčního rámce pro jazyky.

Kurz je rozdělen na 12 vyučovacích lekcí po 90 minutách.

Učební pomůcky a literatura: Studující obdrží nakopírované studijní materiály. O případném používání učebnice se domluvíte na první vyučovací hodině s lektorem.
Termín konání: 11.10.2021 - 14.01.2022
Místo konání: Liberec, Kurz se koná online prostřednictvím služby Google Meet. Účastníci kurzu včas obdrží odkaz a potřebné informace.
  • Středa: 16:00-17:30, Kurz se koná v online prostředí.
Cena: 2 000,00 Kč